Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Granule pro štěňata

Podle čeho vybírate granule pro vaše štěně?  

Granule pro štěňata, které nabízíme, mají výborná hodnocení nezávislých srovnavačů kvality Dog Food Analysis a Dog Food Advisor. Podívejte se na tyto stránky. Určitě si osvojíte spoustu důležitých informací. Pro základní orientaci si můžete přečíst článek o tom, jaké kritéria by měly splňovat nejlepší granule pro štěňata.

 

 

Jsou granule pro psy All Life Stage vhodné ke krmení vašeho štěněte? 

Většina nejlépe hodnocených granulí pro psy je All Life Stages (pro veškeré životní fáze). Upravujete pouze množství podávaného krmiva. Ty tvoří základ naší nabídky granulí pro štěňata. Dle AAFCO splňují tato krmiva přísnější výživové profily, jsou tedy vhodná i pro vaše štěně. Hledáte-li granule jež jsou speciálně určeny jenom pro štěňata - tady jsou:

 

NOW! Fresh Puppy - granule pro štěňata které jsou sestaveny z čerstvého vykostěného krůtího masa. Naši zákazníci si chválí chutnost všech receptur NOW!, máte-li obtíže s mlsným psíkem, vyzkoušejte NOW!

Wolfsblut Range Lamb Puppy - granule pro štěňata s jehněčím masem a rýží. Jednoduché složení - pouze jehněčí a rýže. Máte-li pocit, že vaše štěně je citlivé na nějakou složku v krmivu, vyzkoušejte tuto recepturu. Jehněčí maso a rýže nejsou častým alergenem, proto by tato receptura mohla být ideálním řešením.

Wolfsblut Wild Duck Puppy - granule pro štěňata s kachním masem a bramborem. Podobné, jednoduché složení jako předešlá receptura. Kachní maso má velice nízký elergický potenciál. Granule obsahují vyšší obsah bílkovin i tuků, proto pozor na překrmení, které se často projeví řídkou stolicí. 

Taste of the Wild High Prairie Puppy - granule pro štěňata s masem bizona, jehněčího a zvěřiny. Různorodé zdroje živočišných bílkovin dokonale pokryjí energetickou potřebu vašeho štěňete. Oblíbená "divočina" našich zákazníků. U bezobilných receptur znovu apeluji na dodržování dávkování. Objeví-li se řidší "bobek", většinou stačí pouze trochu snížit krmnou dávku. 

Taste of the Wild Pacific Puppy - granule pro štěňata s masem z lososa a jiných mořských ryb. Většina psů ryby miluje, ale najdou se i absalutní odpírači. Nejste-li si jistí kam vaše štěně patří, nechte si raději poslat vzorek. Tato receptura ale není nijak extrémně aromatická. Chcete-li trochu vylepšit srst vašeho štěněte, myslím, že by tyto granule měly být vaším žhavým kandidátem.

Nutra Gold Puppy - granule pro štěňata sestavené z kuřecího a krůtího masa, doplněno o mořské ryby a rýži. Některým štěňatům vyhovují lépe receptury jež obsahují rýži, než receptury Grain Free - bez obilovin. Jestliže vaše štěně patří do této kategorie, vyzkoušejte tyto chutné granule.

Nutra Gold Puppy Large Breed - granule pro štěňata velkých plemen obsahují nižší hodnoty tuku. Lépe se vám podaří regulovat hmotnost vašeho rychle rostoucího psíka. Podobné výživové hodnoty najdete i v některých recepturách pro veškeré životní fáze. Například Canidae Als nebo Annamaet Encore. Nemusíte tedy krmit stále stejnou recepturu.

Nutra Gold Puppy Microbite - granule pro štěňata malých plemen. Malá velikost granulí jistě potěší. Máte-li pocit, že potřebujete ještě zvýšit příjem kalorií vyzkoušejte recepturu Annamaet Ultra. Výživový profil této receptury plně vyhovuje štěňatům malých plemen.

 

 

Top Dry Foods 2013 - složení vítězí!  Jaké granule vyhrály v testu? 

Granule pro štěňata Annamaet, Blue Buffalo, Canidae, GO! Natural, NOW! Grain Free a Taste of the Wild jsou uvedeny na seznamu TOP DRY FOODS 2014 odborného kynologického časopisu Whole Dog Journal jako bezpečné a nutričně vyvážené krmivo pro vaše štěně.

 

 

Spřádat slámu ve zlato? To je možné pouze v pohádkách. 

Kvalitní granule pro štěňata z prvotřídních surovin jsou nepostradatelné pro správný vývoj a optimální růst vašeho nového kamaráda. Podívejte se na složení jednotlivých krmiv. Potřebujete poradit, nebo si nejste jisti jaké granule jsou nejvhodnější pro vaše štěňe? - KONTAKTUJTE NÁS!

 

Někde začít musíte. Ať si vyberete jakékoli granule z naší nabídky, vedle nešlápnete.

 

 

Certifikáty a doporučení:

              

 


pytlíky na bobky
Anketa