Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Granule pro štěňata

Jaké granule jsou nejlepší pro vaše štěně?  

Granule pro štěňata, které nabízíme, mají výborná hodnocení nejvyšší současné autority Dog Food Advisor. Podívejte se na tyto stránky, určitě si osvojíte spoustu důležitých informací. Pro základní orientaci si můžete přečíst článek o tom, jaké kritéria by měly splňovat nejlepší granule pro štěňata 

 

Jsou granule pro psy All Life Stage vhodné ke krmení vašeho štěněte? 

Většina nejlépe hodnocených granulí pro psy je All Life Stages (pro veškeré životní fáze). Upravujete pouze množství podávaného krmiva. Ty tvoří základ naší nabídky granulí pro štěňata. Dle AAFCO splňují tato krmiva přísnější výživové profily, jsou tedy vhodná i pro vaše štěně. Hledáte-li granule jež jsou speciálně určeny jenom pro štěňata - tady jsou.

 

Top Dry Foods 2016 - složení vítězí!  Jaké granule vyhrály v testu? 

Granule pro štěňata Annamaet, Canidae, GO! Natural, NOW! Grain Free, Nutram a Taste of the Wild jsou uvedeny na seznamu TOP DRY FOODS 2016 odborného kynologického časopisu Whole Dog Journal jako bezpečné a nutričně vyvážené krmivo pro vaše štěně.

  

Spřádat slámu ve zlato? To je možné pouze v pohádkách. 

Kvalitní granule pro štěňata z prvotřídních surovin jsou nepostradatelné pro správný vývoj a optimální růst vašeho nového kamaráda. Podívejte se na složení jednotlivých krmiv. Potřebujete poradit, nebo si nejste jisti jaké granule jsou nejvhodnější pro vaše štěňe? - KONTAKTUJTE NÁS!

 

Někde začít musíte. Ať si vyberete jakékoli granule z naší nabídky, vedle nešlápnete.

 
 

Certifikáty a doporučení:

              

 

pytlíky na bobky
Anketa