Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Granule pro štěňata

Jaké granule jsou nejlepší pro vaše štěně?  

Receptury pro štěňata, které nabízíme, mají výborná hodnocení nejvyšší současné autority Dog Food Advisor. Podívejte se na tyto stránky, určitě si osvojíte spoustu důležitých informací. Pro základní orientaci si můžete přečíst článek o tom, jaká kritéria by měly splňovat nejlepší granule pro štěňata 

 

Jsou granule All Life Stage vhodné ke krmení vašeho štěněte? 

Většina nejlépe hodnocených receptur je All Life Stages (pro veškeré životní fáze). Upravujete pouze množství podávaného krmiva. Ty tvoří základ naší nabídky pro štěňata. Dle AAFCO splňují tato krmiva přísnější výživové profily než receptury pouze pro dospělé psy, nebo seniory. Hledáte-li granule jež jsou speciálně určeny jenom pro štěňata - tady jsou.

 

Top Dry Foods 2016 - složení vítězí!  Jaké granule vyhrály v testu? 

Annamaet, Canidae, GO! Natural, NOW! Grain Free, Artemis a Taste of the Wild jsou uvedeny na seznamu TOP DRY FOODS 2016 odborného kynologického časopisu Whole Dog Journal jako bezpečné a nutričně vyvážené krmivo pro štěňata. Evropští výrobci ale nezůstali pozadu. V naší nabídce naleznete i prvotřídní receptury pro štěňata - Black Canyon, Marp, Wolfs Mountain nebo Wolfsblut, který má pro štěňata 6 různých hypoalergeních variant - a to je paráda!

  

Spřádat slámu ve zlato? To je možné pouze v pohádkách. 

Kvalitní granule pro štěňata z prvotřídních surovin jsou nepostradatelné pro správný vývoj a optimální růst vašeho nového čtyřnohého přítele. Podívejte se na složení jednotlivých krmiv. Potřebujete poradit, nebo si nejste jisti jaké receptury jsou nejvhodnější pro vaše štěňe? - KONTAKTUJTE NÁS!

 

Někde začít musíte. Ať si vyberete jakékoli krmivo z naší nabídky, vedle nešlápnete.

 
 

Certifikáty a doporučení:

              

 

pytlíky na bobky
Anketa