Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

NOW! Grain Free pro kočky

 

 

NOW! pro kočky - skvělá chut´čerstvého vykostěného masa v potravinářské kvalitě!

 

Granule byly sestaveny, aby splňovaly výživové požadavky koček a zároveň obsahovaly co nejvíce čerstvých surovin.


NOW! obsahuje 100% čerstvého masa, bez použití masové moučky. Výhoda tohoto výrobku je čerstvost, která pochází z masa, které je vařené pouze jednou a tím si uchovává více živin. NOW! používá kokosový olej na rozdíl od kuřecího tuku, který je potřeba konzervovat. V podstatě se dá řící, že NOW! je syrová strava ve formě granulí. 26% podíl bílkovin, odpovídá podílu nacházející se v syrové stravě.


Granule NOW! pro kočky jsou skvělou volbou pro dlouhodobé zdraví, pomáhají při nepříjemných obtížích se suchou kůží, jsou vhodné pro vybíravé jedlíky s citlivým žaludkem a trávením. Petcurean Pet Nutrition NOW! bez obilí, pro kočky jsou jemně potažené přírodními trávicími enzymy a využívájí pouze čerstvé vykostěné maso bez hormonů a antibiotik. Granule obsahují kokosové a rostlinné oleje, čerstvé ovoce a zeleninu bohatou na antioxidanty, prebiotika, probiotika (trávící enzymy).


NOW! jsou GRAIN FREE holistické granule pro kočky.


  • 100% bez obilovin
  • Absolutně žádná tavená masa nebo oleje
  • Ne Ethoxyquin, BHA či BHT
  • Trávicí enzymy  Pre & Pro biotické
  • Soukromá, rodinná firma již od roku 1999
 

Většina surovin pochází z regionálních, místních, kanadských zdrojůVařeno v páře při nízké teplotě a v malých dávkách, čerstvé maso je zpracováno pouze jednou, proto si zachovává více živin, žádné vedlejší živočišné produktyPoužití kokosového oleje poskytuje dobrý candida vzorec.

 

Podívejte se na jednotlivé receptury! Vše máme skladem, ihned připravené k odeslaní.

 

 

 
pytlíky na bobky
Anketa