Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Nutram

 

Nutram - kanadský výrobce prvotřídních granulí pro psy

 

 

V nabídce Nutramu nalezneme tři řady receptur. Každá z nich naplňuje určitou představu o výživě s ohledem na věk, velikost plemene, aktivitu nebo specifické obtíže některých psů. 

 

Co mají ale všechny receptury společné, to jsou prvotřídní suroviny. At´již vyberete jakoukoli z nich, můžete si být jistí, že granule obsahují pouze druhově určené přírodní suroviny a jsou bez chemické konzervace, barviv a hormonů.

 

 

Nutram Sound Balanced Wellness - tato řada obsahuje receptury, jež jsou speciálně určeny pro psy určitého věku a velikosti. Najdeme zde receptury pro štěňata, štěňata velkých plemen, dospělé psy, dospělé psy malých plemen, dospělé psy velkých plemen a starší psy.

 

Nutram Ideal Solution Support - receptury jsou určeny pro psy se sklony k nadváze nebo obézní psy a granule pro psy s citlivým zažíváním.

 

  

Nutram Total Grain Free - granule bez obilovin s ještě větší porcí masa. V nabídce také receptury pro malá i trpasličí plemena v odpovídající velikosti. Ještě více masa z krůty a kachny, lososa, pstruha nebo jehněte.

 

 

Krmiva Nutram jsou skvěle hodnoceny nezávislým recenzentem kvality DogFoodAdvisor. Kanadské granule pro psy NUTRAM jsou na seznamu TOP DRY FOODS 2016. Podívejte se na podrobnosti! Vše máme skladem. Velká balení Vám pošleme bez poštovného.

 

       

  

 

 


pytlíky na bobky
Anketa