Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Taste of the Wild

 

Taste of Wild - granule pro psy s chutí divočiny

 

Taste of Wild vyrábí americká firma Diamond Pet Product ve městě Gaston v Severní Karolíně. Granule jsou uvedeny na seznamu Whole Dog Journal - TOP DRY FOODS 2016. Rozmanitost receptur jistě potěší každého psa ve vaší rodině. V nabídce TOW naleznete i speciální granule pro štěňata, které budou jistě skvělým zdrojem výživy vašeho nového čtyřnohého přítele.  

 

  • Grain Free - žádné obiloviny, žádné vedlejší produkty, pouze přírodní receptury s vitamíny a minerály pro dokonalou výživu, zdraví a vitalitu.
  • Různorodé zdroje živočišných bílkovin - základní stavební kameny pro zdravé tělo.
  • Podpora trávení - sušený kořen čekanky, Enterococcus faecium, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus vše společně, pro podporu zdravého zažívacího traktu.
  • Antioxidanty - chrání před volnými radikály. Ovoce a zelenina poskytují přírodní a dokonalý zdroj antioxidantů pro optimální buněčné zdraví. 
  • Sladké brambory - bohaté na vlákninu, vitamíny A a C, železo, vápník a betakaroten. Ideální komplex sacharidů pro energii po celý den.
  • Chelátové minerály - snadná absorpce pro optimální minerální výživu.

 

 

Taste of Wild ve výhodném dvoubalení můžete kombinovat - pytle nemusí být oba stejné. Kombinaci napište do poznámky v objednávce. Podívejte se na recenze a hodnocení. Vše skladem. Posíláme obratem. 

 

 

Certifikáty a doporučení:

      

 


pytlíky na bobky
Anketa