Granule.cz - žádné krmivo - opravdové jídlo!

Konzervy pro psy


 

Konzervy pro psy - prvotřídní suroviny, skvělá chuť 

 

V mnoha ohledech konzervy pro psy obstojí lépe než granulované krmivo. První předností je vyšší obsah bílkovin a nižší množství sacharidů, což lépe odpovídá přirozené psí stravě.

 

Konzervy jsou zvláště vhodné pro psy, jež mají problémy s nadváhou. Větší objemová hmotnost (díky vyšší vlhkosti) při stejném množství energie lépe "zasytí" vašeho čtyřnohého přítele. Také senioři často trpí chronickými problémy se zuby, proto se konzervy pro ně jeví jako lepší volba.

 

Pokud jde ale o pohodlí, nic nepřekoná "suché granule". Při krmení konzervami také rozhodně sáhnete hlouběji do kapsy. Nenechávejte obsah v misce déle než hodinu nebo dvě. Narozdíl od granulí se "mokré krmivo" kazí daleko rychleji. Otevřené konzervy uložte do chladničky a spotřebujte během dvou až třech dní.

 

Jsou chvíle, kdy můžete konzervy použít společně s granulemi. Vžilo se pro to označení "topping" - poleva. Hodně majitelů psů i koček používá konzervu jako vhodné ochucovadlo na granule. Nenašel jsem jedinou podloženou studii, která by prokazovala, že by to psům (nebo kočkám) nějakým způsobem škodilo. Začínejte ale opatrně, vždyť to znáte...


pytlíky na bobky
Anketa