arrow-down arrow-down-menu arrow-right arrow-top basket close delete envelope filter fly heart home check menu phone search thumbup user truck arrow cart user2 zoom

Na velká balení doprava zdarma

Vyzkoušejte granule Wolfs Mountain ve výhodné akci s  slevou  

Doprava a platba

Jestliže je na kartě zboží uvedeno DOPRAVA ZDARMA, žádné dopravné neplatíte. Máte-li v košíku více druhů zboží, stačí jedno zboží s dopravou zdarma a máte celou dodávku s dopravou ZDARMA.

Dopravcem je společnost PPL. Zboží posíláme službou, kde si můžete upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu na stránkách PPL. Dopravce Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

PPL nabízí možnost večerního doručení v době od 17-21 hodin pro Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem a Zlín = požadavek na večerní doručení zadejte v objednávce. Cena dopravného je 99,- Kč (jestliže není uvedeno DOPRAVNÉ ZDARMA).

Můžete si také zvolit sobotní doručení, pokud nemáte čas převzít zásilku v pracovní den.

Zboží posíláme na dobírku. Za dobírku neplatíte žádné náklady (doběrečné)  navíc. Při převzetí můžete zaplatit platební kartou.

Zboží je možné zaplatit i předem, převodem z Vašeho účtu. Údaje pro platbu Vám zašleme emailem společně s potvrzením o přijetí Vaší objednávky. Pro platbu použijte údaje uvedené v emailu, který potvrzuje přijetí Vaší objednávky.

Chcete zboží poslat na Slovensko? Kontaktujte nás, uděláme Vám nabídku!

 

 

Menu kategorií