arrow-down arrow-down-menu arrow-right arrow-top basket close delete envelope filter fly heart home check menu phone search thumbup user truck arrow cart user2 zoom

Na velká balení doprava zdarma

100% rozložitelné sáčky na bobky od Earth Rated určitě stojí za vyzkoušení!

Doprava a platba

Jestliže je na kartě zboží uvedeno DOPRAVA ZDARMA, žádné dopravné neplatíte. Máte-li v košíku více druhů zboží, stačí jedno zboží s dopravou zdarma a máte celou dodávku s dopravou ZDARMA.

Dopravcem je společnost PPL. Zboží posíláme službou, kde si můžete upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu na stránkách PPL. Dopravce Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

PPL nabízí možnost večerního doručení v době od 17-21 hodin pro Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem a Zlín = požadavek na večerní doručení zadejte v objednávce. Cena dopravného je 99,- Kč (jestliže není uvedeno DOPRAVNÉ ZDARMA).

Můžete si také zvolit sobotní doručení, pokud nemáte čas převzít zásilku v pracovní den. 

Zboží posíláme na dobírku. Za dobírku neplatíte žádné náklady (doběrečné)  navíc. Při převzetí můžete zaplatit platební kartou.

Zboží je možné zaplatit i předem převodem z Vašeho účtu. Údaje pro platbu Vám zašleme e-mailem společně s potvrzením o přijetí Vaší objednávky. Pro platbu použijte údaje uvedené v e-mailu, který potvrzuje přijetí Vaší objednávky.

DŮLEŽITÉ - přepravce PPL od 1.10.2018, z důvodu nedostatku pracovních sil a kapacitních důvodů, zavedl pouze jeden pokus o doručení zásilky. V případě, že nebude zákazník zastižen, zásilka bude předána na nejbližší PARCEL SHOP, kde si ji můžete vyzvednout do 7 pracovních dní. PPL Vás bude informovat na kterém Parcel Shopu se Vaše zásilka nachází. Omlouváme se za nepříjemnosti, které to neodvratně přinese, bohužel nedostatek pracovních sil v logistice je realita a změna dopravce by tuto situaci nevyřešila. Máme to vyzkoušeno :(

Chcete zboží poslat na Slovensko? Kontaktujte nás, uděláme Vám nabídku!

 

 

Menu kategorií